top of page

piektd., 21. jūn.

|

Lielzemenes, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, Latvija

Vasaras Saulgrieži 2024

Vasaras Saulgrieži 2024
Vasaras Saulgrieži 2024

2024. g. 21. jūn. 19:00 – 2024. g. 22. jūn. 12:00

Lielzemenes, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, Latvija

Aelita Vilde-Batņa un Juris Batņa, "Lielzemeņu" saimnieki, aicina Jūs piedalīties neaizmirstamajā Vasaras Saulgriežu svinību pasākumā! Katru gadu ar īpašu prieku un lepnumu mēs svinam šo seno latviešu svētku laiku.

Šogad, 21. jūnijā, plkst. 19:00, aicinām Jūs iegrimt Jāņu naktī, baudot dažādas tradicionālās aktivitātes un rituālus. Kopā ar mums Jūs piedzīvosiet senlatviešu svētku noskaņu un iepazīsiet mūsu kultūras bagātību.

Pasākuma laikā sagatavosim dažādas aktivitātes, tostarp tradicionālo "Treju vārtu" rituālu un siera gatavošanu sievu spēkam, kā arī citas interesantas un aizraujošas nodarbības. Būs arī iespēja veltīt laiku meditācijai un apmeklēt mūsu sētas pirtis, lai atjaunotu savu enerģiju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka svētku atmosfērai būtu ieteicams vilkt baltu kreklu un dāvināt sievietēm puķu vainagu, vīriešiem - ozola vainagu. Lai kopīgi baudītu pasākumu, lūdzu, ņemiet līdzi savas iecienītās Jāņu svētku uzkodas un dzērienus.

Mēs ceram sagaidīt saullēktu, tāpēc centīsimies palikt nomodā visu nakti, lai pilnībā izbaudītu svētku noskaņu. Tomēr, lai nepieciešamības gadījumā nodrošinātu Jums komfortablus un mierīgus gulēšanas apstākļus, lūdzu, ņemiet līdzi savas teltis.

Gaidīsim Jūs ar prieku "Lielzemenēs", lai kopā svinētu Vasaras Saulgriežus un atklātu šo īpašo svētku burvību!

Share this event

bottom of page