top of page

METEŅU PIRTS RITUĀLS

23.02.-08.03.

Meteņi ir laiks, kad ziemas kaltie plāni jāsāk likt lietā. Jādodas pretī pavasarim metot metus nākamā gada ražīgumam. Meteņi ir šķērsvēju gods, kas jāpielīdzina mēness fāzēm. Parasti Meteņus sagaidam februāra otrajā daļā- augošā mēnesī, dažas dienas pirms pilnmēness. Meteņi ir viduspunkts starp ziemas saulstāvjiem un pavasara saulgriežiem. Laiks, kad dabā pieejams tekošs ūdens, ledus, sniegs un migla( 4 ūdens agregātstāvokļi). Meteņos svarīgi  stiprināt savu psihisko enerģiju, lai tīrāka galva, lai vairāk uzņēmības nākotnes metu mešanai. Lai nākotnei mestie meti pārtaptu pasaules audeklā pirms Meteņiem jānomet arī viss traucējošais. Jāsaņemas miesmetim jeb fiziskam un garīgam gavēnim.

Meteņu pirts rituāls palīdzēs tev garīgi un fiziski sagatavoties Meteņiem. Pārdomāt un noformulēt savus metus ko pēc pirts rituāla varēsi mest uguns rita mērķim. Pirtī vispirms jāattīra sevi no visa iepriekš uzkrātā, jāper sevi gan ar kadiķi, gan ar citām pirts slotām. Jāļaujas pirtnieka enerģētiskajam pērienam, kura noslēgumā nonāk izmainītā apziņas stāvoklī, ko sauc par lidojumu. Pēc tam ir īstais brīdis, lai mestu zelta un sidraba pavedienus jeb metus, plānojot nākamo saimniecisko gadu un stiprinot saites ar savu dzimtu.

Šādam rituālam ir ierobžots laiks, lai tas būtu maksimāli efektīvs šo rituālu jāveic laikā no 23. februāra līdz 8. martam jeb sākot ar augošu mēnesī līdz dilstošam.

Tāpēc rezervē savu Meteņu pirts rituālu laicīgi!

Meteņu pirts un uguns rituāla programma.

 

Sildīšanās. Kā pārslēgšanās uz pirts režīmu. Sildīšanās rezultātā ādai atveras poras ķermens sāk svīst un domas par ikdienu sāk pierimt.

Masāža ar skrubi. Īpaša pirtnieka tehnika, kas ne tikai attīrīs jūsu ķermeni, bet arī palīdzēs vieglāk tuvoties meditatīvam stāvoklim harmonizējot Jūsu iekšējos enerģijas resursus.

Sevis iepēršana. Meteņu pirts rituāla neatņemama sastāvdaļa.

Enerģētiskais pēriens pirtnieka vadībā. Pirts slotu čaboņa un maigais pieskāriens, stiprinošas tautasdziesmas, dabas un vārda dotā aizsardzība. Atdzesēšanās ūdenī, jeb lidojums. 

Uguns rituāls saules kalendāra aplī. Kopā metīsim jūsu metus godinot Meteni.

Pirts rituālu, kā arī uguns ritu vada sertificēti pirtnieki Matīss Vilde un Līga Miķelsone.

Pirts rituāla laiks 4-5h

 

Cenas:

1 personai 150 eur

2 personām 250 eur (125 eur no personas)

3 personām 360 eur (120 eur no personas)

4 personām 440 eur (110 eur no personas)

 

Meteņu pirts rituālu vislabāk veikt pa dienas vidu.

Piesakies laicīgi. Rituāls spēkā no 23.02.- 08.03.

Piesakies šeit!

bottom of page