Lielzemenes

Vienas dienas seminārs sievietēm 

"SIEVIEŠU ENERĢĒTIKAS ESTĒTIKA"

 Lielzemenēs, Vecumnieku nov.

Aicinu Jūs atvēlēt šo laiku sev, lai pilnībā atvērtu, izjustu un apzinātos savu sievišķību, kā arī gūtu nerimstošu iedvesmu pēc tam nodot šīs zināšanas tālāk citām sievietēm.

- Dalīšos savā pieredzē par sievietes spēka un iekšējā miera iegūšanu; 

- Runāsim par sievietes enerģētiku un estētiku seno latviešu un citu tautu tradīcijās

- Iepazīsimies ar rituāliem, kas atjauno darba un ikdienas rutīnā dziestošo sievietes vēlmi būt savā pirmatnējā spēkā, sievišķajā varēšanā, spējās un sajūtās;

- Strādāsim praktiski, lai spēcinātu mūsu sievišķību, un tā atkal kļūtu par dzīves virzītājspēku mums pašām, mūsu vīriem un ģimenēm.

Par atgriešanos savā sievišķības pirmatnējā spēkā un savu dziļāko resursu iegūšanas prakses. Šajā semināra dotās prakses iedod rāmumu, brīvības un laimes sajūtu, atgriež spēju sievišķā spēka radīšanā!  

 

Semināru vadīs "Lielzemeņu" saimniece - Aelita Vilde-Batņa.

SEMINĀRS

"SIEVIEŠU ENERĢĒTIKAS ESTĒTIKA"

Lielzemenēs, Vecumnieku nov.

Sāksim darboties plkst.10:00 (iebraukšana no plkst. 9:30, pusdienosim plkst. 13:30, pēcpusdienā ap plkst.16:00 iesim pirtī.

Tur ļausimies dažādu sievišķās maģijas un skaistuma vairošanas rituālu burvībai, izjutīsim un izbaudīsim visu dabas stihiju - uguns, ūdens, zemes un gaisa  klātbūtni un saplūsmi ar mūsu sievišķo patību un spēku. Ar savu kopā būšanu uzziedināsim mūsu sievišķo enerģiju tās pirmatnējā skaistumā un neatkārtojamībā!

Lūdzu rezervēt savu vietu laicīgi, jo grupā vietu skaits ir ierobežots.

Semināram variet pieteikties zvanot +371 29167007

Rakstiet uz lielzemenes@gmail.com

Lielzemenes

Ziņa nosūtīta

Lauki, kas apzīmēti ar * obligāti aipildāmi!!!